Móda

Vyberte si modré hodinky

Modrá je jedna z troch základných farieb farebného spektra.  V mnohých kultúrach má modrá viacero významov. Je to farba oblohy aj mora, a preto je modrá často spájaná so životom, zdravým a prírodou, ako aj s náboženskými predstavami bohov a duchov. Modrá je všade okolo nás, a je to skutočne výnimočná farba.

Je to ukľudňujúca farba a pomáha relaxovať. Aj v módnom priemysle je má modrá svoju nezameniteľnú funkciu. Je to farba bohatstva.

Pánske hodinky v modrej farbe sú symbolom elegancie, štýlu a luxusného vzhľadu. Vyberte si svoje nové hodinky v modrej farbe.

Hodinky Festina Chrono 16489

Perfektné hodinky Festina 16549 majú minerálne sklo, odolnosť voči vode 10 atm. Remienok v modre je harmonický voči modrému ciferníku. Hodinky majú priemer 46 mm a hrúbku puzdra 12 mm.

Hodinky GUESS GW0055G2

Tieto hodinky Guess vás vyčlenia z davu. Hodinky majú puzdro z nehrdzavejúcej ocele, nastaviteľný silikónový remienok.
Hodinky majú priemer 44 mm a hrúbku puzdra 10 mm.

Hodinky FESTINA 20278/B

Hodinky Festina 20278 / B ponúkajú nadčasový vzhľad. Ak hľadáte ideálne hodinky pre muža, tento model hodiniek Festina vás osloví. Hodinky Festina vynikajú nielen vzhľadom, ale aj overenou kvalitou.

Modrá je odrazom vášho módneho štýlu. A nie je to prekvapujúce. Modré hodinky sú žiadané, pretože ich môžete jednoducho skombinovať z vašim oblečením – dobre doplnia formálny oblek, a vytvoria neformálny štýl s vašimi obľúbenými džínsami.