Trendy

Tipy na dekoráciu pracovného stola

Niektoré kancelárske priestory sú prosté, nenáročné a bezcitne nudné. Našťastie to môžete napraviť vyzdobením svojho osobného pracovného priestoru. Energia a rozjasnenie vašej kancelárie pomocou roztomilých doplnkov a drobných drobností. Nielenže prinesie do vášho nudného pracovného priestoru alebo kabíny nejakú farbu, ale určite ukáže svojim spolupracovníkom svoju osobnosť a prepožičia vám pohodlnejší a útulnejší pocit, že ste radi, že prídete každé ráno. Na čo čakáš? Až nabudúce razíte, urobte si svoj stôl pomocou roztomilých doplnkov! Tu je niekoľko jednoduchých krokov a chytrých tipov, ako vyzdobiť pracovný priestor v práci.

Vyberte tému
Pokiaľ ide o zdobenie pracovného stola, najskôr je potrebné zvoliť motív. Zjemnite oblasť ženskými dotykmi a roztomilými doplnkami, ktoré majú spoločnú, súdržnú tému. Vo vašej téme hrá veľkú úlohu aj farba. Najmä preto, že chcete tieto neutrálne a šedivé časti oživiť, predstavte si svoju skrinku ako základ, do ktorého pridajte nejaké akcenty.

Zavesiť a zobraziť fotografie
Fotografie rodiny, priateľov a domácich miláčikov dodávajú vášmu pracovnému priestoru pekný dojem. Môžete ich pripnúť na svetlá rozprávok navlečené nad pracovným priestorom alebo umiestniť do niekoľkých rámov rôznych tvarov, aby sa mohli oprieť o poličku. A nemusia to byť ani ľudia! Nájdite cenovú ponuku, ktorá vás vedie k tvrdej práci alebo vzdialenému cieľu, ktorý vás motivuje, aby ste sa dostali až do víkendu alebo dovolenky.

Prineste do zásobníka Catchall
Usporiadajte si poznámkové bloky, kancelárske sponky a zošívačku na štýlovom podnose. Nech je to tkaný ratan, aby priniesol kúzlo krajiny alebo umelú kožu zabalenú pre očarujúci dotyk. Vo vnútri zásobníka nechajte priestor pre niekoľko ďalších položiek na dokončenie vzhľadu. Špendlíky a kancelárske sponky skladujte v samostatných malých miskách. Držte tiež držiak na ceruzky so zbierkou vašich obľúbených pier. Zásobník môžete tiež využiť ako osobný priestor a každý deň ho označiť ako miesto, kam môžete umiestniť svoj obed, plánovač a hrnček na kávu.

Vyzdobte si police
Položte ozdobné predmety a drobné drobnosti na poličky alebo do skrinky na police. Odrážajte svoju osobnosť pomocou roztomilých doplnkov. Na zobrazenie fotografií môžete dokonca použiť police. Od funkčného ukladania súborov až po veľké a odvážne plastiky, nie je koniec. Ide o to, aby ste sa vyjadrili a aby sa váš pracovný priestor cítil viac prispôsobený.

Svieti stolnou lampou
Pridajte stolnú lampu alebo prízvukovú lampu, aby zmäkla a obliekala roh. Určite do svojho pracovného priestoru pridáte trochu tepla, ale tiež pridáte správne množstvo atmosféry, aby ste vyrovnali nezreteľné spätné žiarivky. Na úsporu energie môžete dokonca použiť svetlo LED s nízkou teplotou. Lampa môže tiež spojiť vašu tému a farbu cez jej základňu alebo odtieň. Zvážte niečo s niektorými multifunkčnými prvkami, ako je napríklad výsuvný alebo otočný krk. Aj keď máte minimálny priestor na stole, vždy môžete pomocou príchytky pridať len farbu a osvetlenie.

Pridajte zeleň
Rastliny robia skvelý dekor. Môžete si tiež priniesť pár vetvičiek kvetov, zozbieraných zo záhrady alebo zakúpených na trhu a umiestniť ich do malej vázy. Vyzerajú nádherne, zatiaľ čo požičiavajú krásnu vôňu. Črepníkové rastliny sú skvelým spôsobom, ako pridať zeleň. Vyberte si tvrdšiu rastlinu, ktorá nevyžaduje údržbu a vyžaduje málo až mierne slnečné žiarenie. Perfektnou rastlinou pre váš pracovný priestor môže byť hadia rastlina, anglický brečtan alebo filodendron. Aj keď nemáte zelený palec, jednoduché pridanie hodvábneho kvetu alebo drobných faux sukulentov stačí na to, aby ste do stola dostali nejaký veľmi potrebný život.

SIP zo zábavy, personalizované hrnčeky
Či už pijete kávu alebo čaj, zábavný, osobný hrnček je vynikajúci spôsob, ako vyjadriť svoju osobnosť. Ešte lepšie je, keď zbierate kolekciu, ktorá sa otočí podľa toho, čo vám vyhovuje. Prineste si hrnček, ktorý rozpráva svetu (alebo aspoň kancelárii), kto ste. Predveďte svoje meno, takže sa nikdy nestratilo a používa sa iba vy.

Pripevnite magnety a tlačné čapy
Použite nejaké roztomilé magnety a pripináčiky s inšpiratívnymi správami a fotografiami na nástenkách. V okolí vášho stola je veľa miest, kde môžete pripevniť magnet alebo dva, najmä v kovových skriniach. Zamyslite sa nad kartotékami, tabuľami, kovovými policami a dokonca aj dverami do vašej kancelárie. Ak máte nástenku, vyzdvihnite nejaké ozdobné pripináčiky alebo pripináčiky. Existuje nekonečné množstvo tlačných špendlíkov od tých s hlavami, ktoré majú zvieracie hlavy, až po svetlé farby a lesklé kovy.

Používajte dekoratívne knihy
Podržte spisy a spojivá s ozdobnými záložkami. Môže to byť takmer čokoľvek, pokiaľ je ťažké a nesie váhu. Môžete použiť čokoľvek od farebných geodéz až po kvetináč alebo kvetináč, ktorý ste pridali. Zvážte tiež zdobenie toho, čo už máte. Väčšina kancelárií požičiava priemyselné kovové knihy, ktoré dokážu držať magnet. Jedná sa o veľmi priaznivú alternatívu pre rozpočet, ktorá stojí iba pár dolárov za zábavný magnet a je veľmi užitočná!