Móda

Oblečenie, ktoré zahŕňa letné najväčšie trendy

Adult Tie-Dye

Tie farbivo je všade v tejto sezóne, ale nie je to všetko o psychedélii. Dizajnéri ako Ganni povýšili tlač s hladkými hodvábnymi materiálmi a pestovanými strihmi, vďaka ktorým sa nebudete cítiť ako účastník Woodstocku. Ak chcete získať vzhľad, siahnite po kusoch pripravených na prácu, ako sú elegantné šaty. Potom ju spárujte s moderným príslušenstvom, ako sú ostré slnečné okuliare a ťažké kovové tašky.

Pletené kravaty

Tento cenovo dostupný odev je zoslabenou verziou trendu, ktorý môžete nosiť z kancelárie na pláž (pretože to je náš sen).

Korálkové šperky

Dizajnéri používajú drahé kamene a koralové korálky, aby vyvolali letné vibrácie, ale sú menej doslovné vo svojom dizajne. Vrstva tieto kúsky s perlami a spárovať s bielou blúzkou, aby to vyzeralo, že ste práve vystúpili z letoviska.

Náušnice z perly a kamene

Toto sú náušnice, ktoré by sme si mysleli ako prvé. Zara vzala oceánske korálky a obliekala ich na jednoduché obruče. Genius.

Pony Scarf

Uprostred leta je príliš horúce nosit vlasy v akomkoľvek inom štýle, ako je cop. Osviežte klasický vzhľad hodvábnou šatkou. Choďte so širokým, dlhým tvarom, aby sa bez problémov mohol zakrývať dozadu.