Dekorácie

Nápady do interiéru obývačky, ktoré by ste mali vyskúšať

Obývacia izba je prvou miestnosťou, do ktorej vstúpite, keď prídete domov, a dekorácie vyjadrujú váš osobný štýl a dodávajú neopakovateľný charakter celému vášmu domu. Je to odraz vašej vášne a kreativity, aby sa zvýšila estetika vášho životného priestoru. Ak hľadáte nové inšpirácie pre zariaďovanie interiéru a obývacej izby, prinášame vám niekoľko praktických tipov.

Vyberte si správne farby

Farby dopĺňajú vaše emócie a povznášajú ducha. Pri výbere farieb do interiéru a obývacej izby sa rozhodnite pre správne farby. Vybrať si môžete napríklad žiarivé odtiene oranžovej a žltej, ktoré vám prinesú pop nadšenie a energiu. Na druhej strane ak použijete studené farby, ako je zelená a modrá, pridáte do interiéru sviežosť a omladíte zmysli. Hnedý nábytok funguje dobre so zelenou farbou a napodobňuje tak prírodnú krásu. Môžete tiež experimentovať s odtieňmi červenej. Tieto farby môžu byť použité buď ako nástenné farby, alebo ako súčasť tapiet.

Vyberte si správny nábytok

Nábytok by mal byť vo vašom obývacom priestore dominantný. Je nevyhnutné zvoliť správny farebný nábytok, ktorý doplní okolité farby. V obývacej izbe sa vyznačujú nielen farby, ale aj dizajn a funkčnosť nábytku. Keď máte svetlé pozadie, môžete si vybrať pohovku neutrálnej farby. Môžete sa tiež rozhodnúť pre pohovku s kvetinovým vzorom, ktorá bude zodpovedať farbám steny a zmierni atmosféru. Ak máte červenú stenu, výber kožených pohoviek v čiernej alebo šedej farbe zvýrazní vzhľad miestnosti. Ďalej si môžete zvoliť konferenčný stolík z dreva alebo farebný stojan so sklenenou doskou. Ak máte pekný balkón alebo francúzske okná, hojdacia stolička v blízkosti otvoreného miesta bude tým najlepším miestom na šálku kávy a knihy.

Nezabudnite na dekorácie

Interiér by bol neúplný bez dekorácii, ktoré zahŕňajú dekorácie stien, kvetináče, hrnčeky na čajkávové šálky a podobne. Vhodne zvolené dekorácie sú najlepší spôsob, ako vytvoriť hodnotný a príjemný interiér. Vyberte si hrnčeky a ozdobné predmety, ktoré vhodne doplnia váš interiér. Je jedno či máte malú alebo veľkú obývaciu izbu, dekorácie sú fantastickým spôsobom ako vylepšiť vzhľad obývacej izby a celého vášho interiéru.

Miss Etoile prináša krásne dekorácie do každého interiéru. Vyberte si krásne dekorácie pre váš útulný domov.