Móda

Módne trendy na leto

Si pripravená na nové letné trendy? Ak si odpovedala áno, máme pre teba niekoľko skvelých kúskov, ktoré by si si mala bližšie pozrieť. Nové módne trendy na leto sú tu a isto ich túžiš mať.

Štýlové slnečné okuliare nie sú len módnym doplnkom. Slnečné okuliare chránia oči a aj pohľady. Pravdepodobne v každom šatníku nájdeme niekoľko kúskov okuliarov, ktoré sa jednoducho prispôsobia outfitu.

Pandémia nás naučila ležérnemu štýlu. Ten bol populárny aj pred tým, ale na zlepšenie nálady stačí byť v pohode. Letné tričká a legíny teda získavajú na obľube. Veľa z vás si často povie – netreba sa sústrediť na úzke nohavice. Pohodlie je to čo nás láka. Preto sú tričká a legíny ešte viac trendy.

Aby ste mali v ruke počas leta len to najlepšie, vyberte si ľahkú letnú kabelku. Nové doplnky jednoducho vložíte do svojej novej kabelky. Prehodíte ju cez rameno a to je najrýchlejší spôsob, ako vylepši vzhľad. Aké sú najväčšie hity medzi letnými kabelkami? Katrinfashion.sk má pre vás množstvo inšpirácii a jednoducho si vyberiete štýl, ktorý vyhovuje tvojim očakávaniam.