Móda

Aké oblečenie si obliecť tejto sezóne

Nová sezóna znamená nové módne trendy.  Tešiť sa môžeme na naše obľúbené nákupy módneho oblečenia. Čo si však obliecť, ak je ráno chladno a cez deň je teplo. Skombinujte si váš nový outfit tak, aby dokonale ladil a Vy ste vyzerala štýlovo.

Prinášame vám niekoľko praktických rád, čo by ste mali nosiť na jar a začiatkom leta.

Módne oblečenie, ktoré nosíme na jar a začiatkom leta zvyčajne kombinuje niekoľko vrstiev. Jednotlivé kúsky nosíte podľa toho, či je aktuálne chladnejšie alebo teplejšie. Spoľahlivo sa pripravte na vrtochy počasia. Tu je niekoľko kúskov, s ktorými by ste mali začať:

Tričká – ak chcete mať outfit bez námahy, ako základ si vyberte štýlové bavlnené tričko.

Jarná bunda. Jarné bundy sú ako stvorené pre chladné rána a noci. Jarná bunda je ideálnym doplnkom každého módneho šatníka. Bundy môžete jednoducho kombinovať s rifľami alebo jednofarebnými nohavicami.

Módne  šaty. Každá žena musí mať v šatníku krásne šaty, ktoré jej dodajú sebavedomie a zároveň ukáže svoj zmysel pre módu. Vyberte si nové šaty tak, aby ste sa cítili uvoľnene a šaty vhodne doplnili elegantnú siluetu.

Nohavice. Kancelárske oblečenie je klasika. Ale aj nohavice si môžete vybrať tak, aby ste sa cítili pohodlne. V ideálnom prípade si môžete vybrať nohavice, ktoré vám perfektne sadnú.

MÓDNY TIP: Mayo Chix ponúka oblečenie pre každú príležitosť. Táto módna značka ponúka eleganciu a svieže vzory. Kolekcia Mayo Chix ponúka formálne aj voľnočasové oblečenie.

Vyberte si oblečenie, ktoré si obľúbite a budete sa v ňom cítiť úžasne. Ak hľadáte svieže nápady pre svoj nový outfit, pozrite si ponuku vipcloset.sk Je to miesto, kde nájdete krásnu dámsku módu a veľa úžasných doplnkov.

Vymeňte svoje všedné oblečenie za niečo výnimočné!