Trendy

Správne náhrdelníky pre ženy dodajú každému oblečeniu štýl.

Náhrdelníky sú nielen nádherným a módnym darčekom, ale tiež vám ponúkajú možnosť rozprestrieť akýkoľvek odev. Ak si chcete kúpiť náhrdelníky online, v Ana Luisa objavíte širokú škálu zbierok náhrdelníkov.

Zaujímavosťou je, že náhrdelníky sú prvým typom šperkov, ktoré boli vytvorené. Ak uvažujete o starovekých Egypťanoch, zamyslite sa znova. Pravekí ľudia zvykli vyrábať náhrdelníky zdobené kosťami a perím. Už v dobe bronzovej už vytvárali kovové náhrdelníky.

Lekcia histórie stranou, existuje niekoľko vecí, mali by ste byť opatrní, keď si kúpite náhrdelníky online. Naši odborníci na šperky v Ana Luisa vytvorili sprievodcu nákupom náhrdelníkov, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť. V tomto článku nájdete niekoľko dôležitých informácií o nákupe náhrdelníkov a niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vybrať ten dokonalý šperk!

Náhrdelníky pre ženy, ktoré si kúpia sprievodcu
Keď si kúpite náhrdelníky online, objavíte mnoho typov a štýlov. Pri nákupe náhrdelníkov pre ženy je potrebné vziať do úvahy tieto najdôležitejšie veci:

Náhrdelník štýl
Kovy (materiály)
Rôzne štýly náhrdelníkov pre ženy
V klenotníctve nájdete veľa štýlov. Choker je krátky náhrdelník, ktorý sa ovinie okolo krku, zatiaľ čo golier je zvyčajne kovový a dokonca kratší ako choker. Retiazkový náhrdelník je kovový a môže mať jednoduchý prívesok. Korálkový náhrdelník môže mať rôznu dĺžku a obsahuje guľôčky z rôznych vzácnych materiálov, ako sú drahé kamene, perly, sklo, plast, kov alebo dokonca drevo. Lariat je dlhý (niekedy jemný) náhrdelník, ktorý s hlbokými výstrihmi V vyzerá skvele. Vyhlásenie náhrdelník alebo robustný náhrdelník upúta pozornosť a zvyčajne obsahuje drahokam alebo veľké kovové odkazy. Vrstvený náhrdelník sa skladá z dvoch alebo viacerých náhrdelníkov zviazaných spolu. Keď si kúpite náhrdelníky online, objavíte tiež korálkové náhrdelníky s viacerými prameňmi korálikov. Tento štýl sa nazýva viacpramenný náhrdelník. V tomto sprievodcovi nákupom náhrdelníkov nájdete ďalšie informácie o rôznych typoch módnych náhrdelníkov.

Rôzne kovy pre náhrdelníky pre ženy
Náhrdelníky pre ženy prichádzajú z rôznych kovov a materiálov. Najobľúbenejší je zlatý alebo pozlátený náhrdelník, ale môžete si tiež kúpiť náhrdelníky online zo striebra, nehrdzavejúcej ocele, titánu, medi, mosadze atď. V šperkoch nájdete aj drevené náhrdelníky a dokonca aj textilné alebo plastové náhrdelníky. shopu.

Najbežnejším typom zlata na výrobu náhrdelníka je 14 kt. Štrnásť karátového zlata znamená, že zlato sa skladá zo 14 častí čistého zlata a desať častí zliatiny. Jedná sa o veľmi dobrú kombináciu kovov, pretože to dá náhrdelníku zlatý reťaz krásny lesk a zvýši jeho trvanlivosť. Pri nákupe náhrdelníkov online vždy skontrolujte typ karátu.

Akýkoľvek kus zlatých šperkov v Spojených štátoch vrátane dámskych náhrdelníkov musí mať na známke KT pečiatku. Je možné, že niektoré šperky priamo povedia typ karátu, napríklad 10kt, 14kt a 18kt. Môžu mať aj kód, ktorý predstavuje typ karátu, napríklad 417 (pre 10 tis.), 585 (pre 14 tis.) A 750 (pre 18 tis.).

Pri nákupe náhrdelníkov online je dôležité vedieť, na čo utrácate peniaze. Zvyčajne sú pevné zlaté náhrdelníky drahšie (najmenej pár stoviek dolárov). Na druhej strane je pozlátené zlato oveľa dostupnejšie a môže vyzerať rovnako dobre. Všetko záleží na vašom rozpočte a na tom, koľko peňazí ste ochotní minúť za krásny náhrdelník, bez ohľadu na to, či ide o retiazkový náhrdelník, perlu alebo škriatok.

Náhrdelníky pre ženy

Aj keď si môžete myslieť, že spony nemusia byť dôležité, v skutočnosti sú! Spravidla náhrdelníky pre ženy majú jednu z nasledujúcich spôn: spona homára alebo jarný prsteň. Ak nakupujete náhrdelníky online, dobre sa pozrite na typ spony, aby ste zistili, či je vytvorený podľa vašich predstáv.

Ako navrhnúť náhrdelníky pre ženy?
Chcete, aby zlatý retiazka alebo náhrdelník zo striebornej retiazky prišiel nad hruď, v dĺžke goliera alebo visel oveľa nižšie? Náhrdelníky pre ženy sú dodávané v rôznych dĺžkach a veľkostiach. Najobľúbenejšia dĺžka pre zlatý náhrdelník je 18 “, pretože nie je príliš krátka (ako šľapka, ktorá môže mať 16“) a je to perfektná dĺžka, aby bola viditeľná. Majte na pamäti, že dlhšie zlaté náhrdelníky (napríklad 24 “alebo 30”) sa môžu zachytiť a z tohto dôvodu sa môžu dokonca zlomiť. Pri navrhovaní náhrdelníka oblečením je veľmi dôležité vziať do úvahy dĺžku náhrdelníka. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako navrhnúť náhrdelníky, prečítajte si tento článok.

Náhrdelníky pre ženy

Ak máte retiazkový náhrdelník, je dôležité sa rozhodnúť, s čím ho skombinujete. To je dôležitá záležitosť, pretože môže zmeniť typ náhrdelníka, ktorý musíte kúpiť. Ak chcete náhrdelník pre prívesok alebo kúzlo, nezabudnite na jednoduché pravidlo: zlatý reťazec musí odolať jeho hmotnosti. Najlepšie reťaze na zavesenie šperkov sú pšeničné reťaze a reťazové reťaze.